Usługi

Z Integrą przejdziesz od pomyslu po realizację
Nasz zespól inżynierów gwarantuje, te każdy projekt jest wykonany z uwagą do detali i zgodnie z normami energetycznymi oraz ekologicznymi standardami

Projektowanie & budowanie stacji transformatorowych

Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie stacji transformatorowych, począwszy od analizy potrzeb i warunków terenowych, poprzez opracowanie szczegółowego projektu technicznego, dobór wysokiej jakości materiałów i komponentów, aż po realizację, montaż i serię testów funkcjonalnych.

Projektowanie i budowa układów telemechaniki

Projektowanie i budowa układów telemechaniki obejmuje opracowywanie i wdrażanie systemów zdalnego sterowania i monitorowania urządzeń przemysłowych. .

Projektowanie i budowa przemysłowych instalacji fotowoltaicznych

Projektowanie i budowa przemysłowych instalacji fotowoltaicznych: kompleksowy projekt, realizacja i obsługa formalności.

Projektowanie i budowa farm fotowoltaicznych

Od projektu, przez wykonanie do przeprowadzenia formalności.

Projektowanie i budowa przemysłowych magazynów energii

Projektowanie i budowa przemysłowych magazynów energii obejmuje całościowy proces: od szczegółowego projektu, przez fachową realizację. Gwarantujemy efektywność, niezawodność oraz pełną integrację z istniejącymi systemami energetycznymi.

Koordynacja procedur odbiorowych

Koordynacja procedur odbiorowych obejmuje zarządzanie i synchronizację wszystkich etapów odbioru technicznego, zapewniając zgodność z normami i wymaganiami. Nasze usługi gwarantują terminowość, dokładność oraz pełną dokumentację niezbędną do zakończenia procesu odbioru.

I znacznie więcej ...

Optymalizacje enerf

Optymalizacje energetyczne

Weryfikujemy, testujemy, dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania dla Ciebie i Twojego biznesu.

Strefa dla klienta indywidualnego

Dołącz do rewolucji energetycznej i zainwestuj w przyszłość, która napędzana jest słońcem.